Amintiri din copilarie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

+27
alexandra
ondrio
Luiza
irinaelena
cristelc
Michelle
petruta
camelia
AdinaCarla
Simona
oana
Michela
simona parfene
Daniela_Ep
fluturas
Ange
micki
roberta
simi
stefania
emaparfente
giani
iazmin
tea_ioana
Cristina
Alexandrina
Gabyy
31 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mar Noi 10, 2009 12:37 am

tea pune tu poze aici, de aici le iau

Cris, o fac afis, da ...dar o pun si la conc Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_biggrin


Ultima editare efectuata de catre Gabyy in Mar Noi 10, 2009 1:34 am, editata de 1 ori
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Alexandrina Mar Noi 10, 2009 1:05 am

Hi hi, mi-amintesc mutrita Patriciei.
Micki, Cris, Ange, ma bucur ca ati pus si voi poze.
Alexandrina
Alexandrina
Scolar
Scolar

Dragon
Mesaje : 697
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de tea_ioana Mar Noi 10, 2009 1:37 am

gaby eu de asta le-am pus acolo . ca eu am 3 zambareti.. si sa alegi tu numai unul :)
tea_ioana
tea_ioana
Scolar
Scolar

Mistret
Mesaje : 731
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mar Noi 10, 2009 1:38 am

tea, am vazut, am luat cu baietii, pune cu fata aici , ca nu ai una clara, pup
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de tea_ioana Mar Noi 10, 2009 1:53 am

lasai numai pe baieti :) sa am cu ce participa data viitoare Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_lol
tea_ioana
tea_ioana
Scolar
Scolar

Mistret
Mesaje : 731
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mar Noi 10, 2009 2:18 am

e naa...dar poti pune si fata, ca opricum doar un copil iese Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_lol ...ceilalti necastigatori pot participa la urmatorul concurs...castigatorul sta pe bara o saptamana..sau 2 , ce ziceit? ca sa aibe si ceilalti sansa mai mare...
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de tea_ioana Mar Noi 10, 2009 2:26 am

gaby. iti dau alta poza cu Emanuel
Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 PB102268
tea_ioana
tea_ioana
Scolar
Scolar

Mistret
Mesaje : 731
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de tea_ioana Mar Noi 10, 2009 2:41 am

Bat-el
Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 P8251108
tea_ioana
tea_ioana
Scolar
Scolar

Mistret
Mesaje : 731
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de tea_ioana Mar Noi 10, 2009 2:43 am

pe Ariel il ai deja!
tea_ioana
tea_ioana
Scolar
Scolar

Mistret
Mesaje : 731
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Daniela_Ep Mar Noi 10, 2009 3:19 am

Abia acum am vazut si eu pozele. Extraordinari sunteti cu totii!!!
Parerea mea este ca tema asta nu e buna de concurs, pentru ca orice copil care rade e nemaipomenit, asa ca va fi foarte greu de ales unul singur Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_wink
Daniela_Ep
Daniela_Ep
Student
Student

Capra
Mesaje : 2790
Data de inscriere : 30/10/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mar Noi 10, 2009 3:21 am

dar vino si tu cu poza Dana, si nu alege nimeni, alegem noi intre noi...o sa fac sondaj..asta e sistemul de vot...ne distram si noi putin nu?
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Daniela_Ep Mar Noi 10, 2009 3:35 am

Gabyy a scris:dar vino si tu cu poza Dana, si nu alege nimeni, alegem noi intre noi...o sa fac sondaj..asta e sistemul de vot...ne distram si noi putin nu?
Nu stii ca eu nu mai particip la concursuri? :) Mai ales la acele concursuri in care participa Iani? Nu stii ca am participat la un concurs cu Nico (adica au participat Iani si Niki) si in final, cu toate ca am castigat eu (Iani), senzatia a fost de balaceala in noroi? Copilul meu in noroi?? Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 806581 Atunci am hotarat ca eu nu-mi mai duc copilul in concursuri, niciodata si nicaieri, oricat de pure ar fi ele (concursurile).
E o hotarare pe care am luat-o si vad ca inca nu simt nevoia sa o incalc. Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_wink
Daniela_Ep
Daniela_Ep
Student
Student

Capra
Mesaje : 2790
Data de inscriere : 30/10/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mar Noi 10, 2009 3:50 am

nu stiam dana...oricum aici nu se castiga nimic in afara de poza pe prima pagina o saptamana Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 74947
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de roberta Mar Noi 10, 2009 4:43 am

Doamne, Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_biggrin ce copii frumosi avem!
roberta
roberta
Scolar
Scolar

Tigru
Mesaje : 935
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Cristina Mar Noi 10, 2009 6:02 am

Gaby sa nu fie cu suparare dar imi mentin ideea, nu vrem sa participam.
Acu tu decizi daca ne mai pastrezi cap de afis sau nu.

Cat despre ce zice Dana, ooo ce bine stiu despre ce vorbeste!!!
Cristina
Cristina
Scolar
Scolar

Bivol
Mesaje : 748
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de simona parfene Mar Noi 10, 2009 6:23 am

Minunati copilasii... nu stiu cum l-as alege pe cel mai zambaret, pentru ca fiecare e frumos in felul sau.. Gabi, oricat m-as chinui, nu am timp de data asta de cautat poze.. pentru ca am unele senzationale cu Andra.. toate formele de zambet posibil, de la zambet stregaresc, la altul plictisit sau ras cu gura pana la urechi.. dar nu stiu de unde sa le iau... asteptam alte concursuri...
simona parfene
simona parfene
Prescolar
Prescolar

Sarpe
Mesaje : 449
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Michela Mar Noi 10, 2009 6:32 am

Nici eu nu as stii pe care puiut sa-l votez...sunt toti superbi in egala masura...Imi "rade" inima cand ii vad Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Herz Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Herz Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Herz ...Pupam pe fiecare in parte! Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 866574 Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 866574 Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 922445 Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 922445
Michela
Michela
Prescolar
Prescolar

Cocos
Mesaje : 431
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de iazmin Mier Noi 11, 2009 2:13 am

ce ati zice dak nu s-ar mai vota si s-ar pune intr-o ordine,ori de la cel mai mic la cel mai mare,ori cum s-au inscris,pentru ca intrdevar e greu de votat.Nu stiu e prima data cand vin cu o idee si sper sa nu se supere nimeni,e frumos sa fie un pui mic pe prima pagina timp de o saptamana. Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_smile
iazmin
iazmin
Scolar
Scolar

Maimuta
Mesaje : 705
Data de inscriere : 27/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de simi Mier Noi 11, 2009 2:27 am

iazmin a scris:ce ati zice dak nu s-ar mai vota si s-ar pune intr-o ordine,ori de la cel mai mic la cel mai mare,ori cum s-au inscris,pentru ca intrdevar e greu de votat.Nu stiu e prima data cand vin cu o idee si sper sa nu se supere nimeni,e frumos sa fie un pui mic pe prima pagina timp de o saptamana. Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_smile

Iazmin eu sunt de acord cu tine, toti sunt absolut minunati!
simi
simi
Scolar
Scolar

Dragon
Mesaje : 717
Data de inscriere : 07/11/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mier Noi 11, 2009 5:33 am

atunci ramane sa ne zica fetele care au pus pozele daca sunt de acord sa ramana concursul asa cum e...saptamana asta tema asta, urmatoarea saptamana alta tema...ma gandeam sa fie o tema ca , copilul sa fie *mascota* forumului o saptamana.....

...si pentru voi celelalte care nu vreti voi face ceva de genul *poza zilei*.....e bine?...sa impacam si capra si varza Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Icon_rolleyes
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de simi Mier Noi 11, 2009 5:39 am

Gaby, faci cum consideri tu sau celelate fete, eu nu tin mortis sa faci intr-un anume fel, sa nu te gandesti nici o clipa ca m-as supara, !
simi
simi
Scolar
Scolar

Dragon
Mesaje : 717
Data de inscriere : 07/11/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Vizitato Mier Noi 11, 2009 5:43 am

Eu sunt de acord cu gaby sa fie asa ca sa fie toata lumea impacata Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Drunken_smilie Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 829252

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de oana Mier Noi 11, 2009 8:26 am

asa e gaby eu acum am vazut de poze. pana cand putem trimite? azi nu pot am nervi, stiti voi de ce poate maine caut poze cu andrei el cam mereu rade.
oana
oana
Prescolar
Prescolar

Sarpe
Mesaje : 363
Data de inscriere : 01/11/2009

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Gabyy Mier Noi 11, 2009 9:08 am

pana joi Oana, pup
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de roberta Mier Noi 11, 2009 11:55 pm

cum spui tu , Gaby!
roberta
roberta
Scolar
Scolar

Tigru
Mesaje : 935
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana - Pagina 2 Empty Re: Concurs copii...*mascota* forumului o saptamana

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum