Amintiri din copilarie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Isi roade unghiile-ce e de facut?

+7
tea_ioana
Ange
simona parfene
AdinaCarla
Gabyy
Alexandrina
giani
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 Empty Re: Isi roade unghiile-ce e de facut?

Mesaj Scris de giani Dum Mar 14, 2010 12:50 am

fluturas a scris:Giani,zi mersi ca le taie prin orice metoda!
Noi ne chinuim la greu de 2 saptamani sa-i taiem unghiile la picioare..doar la maini accepta...la picioare am incercat si in somn...simte imediat si se fataie fara sa reusim nimic,mare risc sa-l ranim la cum se misca! Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 820429


Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 488594 Cristina ,m-ai facut sa rad !
in general nu am avut probleme cu taiatul unghiilor ,sta dar ca si lui Niko ,cel putin la maini nu mai am ce sa-i tai ca sunt roase !
giani
giani
Student
Student

Tigru
Mesaje : 2088
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 Empty Re: Isi roade unghiile-ce e de facut?

Mesaj Scris de Gabyy Lun Mar 15, 2010 9:12 am

si ma mir de ce seamana Niko cu Iulia, ca sunt aceeasi zodie Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 488594
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 Empty Re: Isi roade unghiile-ce e de facut?

Mesaj Scris de giani Lun Mar 15, 2010 9:35 am

Gabyy a scris:si ma mir de ce seamana Niko cu Iulia, ca sunt aceeasi zodie Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 488594


da sa sti ca ai dreptate ........nu m-am gandit pana acuma Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 488594
giani
giani
Student
Student

Tigru
Mesaje : 2088
Data de inscriere : 26/10/2009

*
foaie personaj:

Sus In jos

Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 Empty Re: Isi roade unghiile-ce e de facut?

Mesaj Scris de Gabyy Mier Mai 19, 2010 8:35 am

In legatura cu rosul unghiilor la copii, exista in farmacii lac de unghii special pentru problema asta, chiar azi am fost la o farmacie sa intreb daca au lac de unghii pentru fetite care-si rod unghiile(eram cu Niko Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 488594) , nu avea ,dar coasta in jur de 30 ron... lacul este amar si gustul neplacut ar face copilul sa renunte la ticul asta...o sa-i cumpar sa ii vad reactia Suspect
Gabyy
Gabyy
Decan
Decan

Maimuta
Mesaje : 4457
Data de inscriere : 25/10/2009

*
foaie personaj:

https://amintiricopii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Isi roade unghiile-ce e de facut? - Pagina 2 Empty Re: Isi roade unghiile-ce e de facut?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum